KIM JESTEM I CO ROBIĘ?

Jestem fotografką. Kiedy robię zdjęcia zapominam o upływającym czasie. Cierpliwie szukam odpowiedniego światła i kadru, czekam na właściwy moment. Zatracam się. Ostatecznie osiągam to, co zaplanowałam. Cieszę się, gdy efekty zbliżają się do ideału. Samo fotografowanie to dla mnie ogromna przyjemność, ale tym, co motywuje mnie najbardziej jest efekt końcowy w postaci pięknych zdjęć. Ich widok w wersji papierowej, a tym bardziej na okładce magazynu daje mi największe poczucie spełnienia.

 

MOJA MISJA

Moją misją jest pokazywanie jakiejś cząstki prawdy o człowieku, znalezienie w nim tego, co dobre i zapisanie tego na zdjęciu. Chcę, aby moi modele pod wpływem sesji odkryli w sobie coś nowego, spojrzeli na siebie inaczej, spodobali się sobie. Marzę, aby każda sesja zostawiała w nich jakiś ślad, nie tylko w postaci zdjęcia. Dlatego staram się, aby każdy stojący przed moim obiektywem miał szansę poczuć się sobą, żeby w swobodnej atmosferze odkrył przede mną trochę wnętrza. Ważne jest dla mnie też to, żebym i ja miała szansę podzielić się sobą, dlatego zdjęcia robię w zgodzie ze sobą, według mojego sposobu widzenia i w mojej estetyce. Przyznaję, nie robię i nie zrobię każdego rodzaju zdjęć. Cenię sobie szczerość po obu stronach aparatu. Tylko wtedy zdjęcia mogą być takie, jakie być powinny – mogą wzbudzać emocje i zachwycać.

 

CO OFERUJĘ?

Z wielką chęcią zorganizuję dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową, po której otrzymasz zestaw pięknych fotografii. Być może odkryjesz w nich coś zaskakującego i nowego. Podczas sesji zadbam o dobrą atmosferę oraz o to, aby całe wydarzenie przebiegło sprawnie i zgodnie z planem. Podzielę się z Tobą doświadczeniem, jakie zdobyłam przez ostatnich kilkanaście lat, realizując kilkaset sesji portretowych i modowych, w studiu i plenerze. Wykorzystam swój talent i umiejętności, aby w efekcie przekazać Ci zdjęcia piękne w formie i głębokie w przekazie. W fotografii lubię prostotę i czystość kadrów, ale jednocześnie wyrazistość i barwność. Właśnie takie obrazy chciałabym Ci przekazać.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej pracy, sprawdź OFERTĘ.

 

GDZIE PRACUJĘ?

Pracuję głównie w Warszawie, choć zlecenia realizuję również na terenie całej Polski. Od niedawna prowadzę również kameralne studio w Rozalinie pod Warszawą, gdzie wykonuję sesje portretowe.

 

Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ?

Lata sesyjnych doświadczeń doprowadziły mnie do momentu, w którym mam możliwość współpracy z osobami, którym ufam, wiem, że świetnie wykonują swoją pracę. W moim zespole na stałe zagościły utalentowane, lubiące wyzwania i bardzo zaangażowane w pracę kobiety: wizażystki Marta Grzegrzułka i Kinga Kulesza oraz stylistki Karolina Wieczorek i Monika Mirowska. Razem tworzymy i spełniamy zawodowe marzenia.

 

DLA KOGO PRACOWAŁAM?

Pracowałam m.in. dla: Teatru Dramatycznego w Warszawie, UNIQA, mBank S.A., mLeasing Sp. z o.o., Miraculum, JOKO, Skarbiec TFI, Radia Nowy Świat, Purella, Panasonic Polska, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Orange Models, Nobody’s Perfect, Magazynu „Manager +”, Stowarzyszenia „Polka potrafi w Piasecznie”, Belladonna Fashion, Magazynu „Madame”, Upstream Solutions, Szkoły Językowej Manhattan, Dziennika Ubezpieczeniowego, Kaczyńscy Clinic i wielu innych firm.

Moje zdjęcia ukazały się również w takich tytułach jak: Vogue, Glamour, Newsweek, Gala, Flesz, Gazeta Wyborcza, Miesięcznik Finansowy BANK, a także telewizji Polsat oraz TVN.

 

GDZIE SIĘ KSZTAŁCIŁAM?

Ukończyłam Warszawską Szkołę Fotografii, zdobywając dyplom z portretu (jeśli chcesz zobaczyć moją pracę dyplomową, zajrzyj TUTAJ). Wcześniej uzyskałam tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Chcąc poszerzyć horyzonty, odbyłam kurs w Szkole Stylu Elle i Moniki Jaruzelskiej.

CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI?

 • Sesja dla Belladonna FashionWspółpracowaliśmy z Weroniką podczas jednej z sesji zdjęciowej realizowanej dla naszej firmy odzieżowej Belladonna Fashion. Weronika to fotograf z ogromną pasją, wie, co robi i robi to świetnie. W czasie sesji daje z siebie 100%. Potrafi wydobyć z modelki wszystko to, co najlepsze; szczera – powiedzieć, co się Jej podoba, pochwalić, jeśli coś uzna za udane, poprawić, jeśli coś nie jest tak w ustawieniu, co bardzo pomaga modelkom. Dzień zdjęciowy z Weroniką to owocna praca w miłej – co warto podkreślić, bezstresowej, swobodnej atmosferze, dzięki której nikt nie czuje się skrępowany i może pracować, jak najlepiej potrafi. Z czystym sumieniem możemy Ją polecić każdemu, o efekty pracy można być spokojnym – otrzymają Państwo piękne i profesjonalne zdjęcia.

  Marta Gramsz-Grońska

  , Belladonna Fashion
 • Projekt "Będę doskonała"Sesja z Weroniką jest niczym rytuał wydobywania nieuświadomionego dotąd piękna, odkrywania skrywanych głęboko pod skórą pokładów pewności siebie i swobody samopoczucia. Wprawne oko i dryg do przyciskania spustu migawki w najbardziej odpowiednim momencie, niezwykła intuicja oraz fantazja, a przede wszystkim nieskończone pokłady cierpliwości i humoru. Oto sekret wspaniałych fotografii, przyjemnej i profesjonalnej współpracy, zatrzymanych w magicznych ujęciach chwil.

  Adrianna Bartnicka

  , modelka Nobody's Perfect
 • Z Weroniką miałam przyjemność pracować wielokrotnie. Zawsze przygotowana do zdjęć, umie pomóc zarówno w stylizacji, jak i odgarnąć niechciany włos 🙂 Perfekcyjnie ustawia światło dzięki czemu zawsze wyglądam na młodszą i szczuplejszą 🙂 Tryska energią (choć twierdzi inaczej), jest uśmiechnięta i bardzo sprawnie wykonuje swoją pracę. Lubię ją również za to, że umie wprowadzić dla modelki taką atmosferę, że pokazuje ona 150% swojego potencjału. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy ze sobą współpracowały.

  Natalia Konikiewicz

  , modelka Nobody's Perfect
 • AgataNiezapomniana sesja zdjęciowa, w świetnej atmosferze z dużą dawką śmiechu. Weronika to profesjonalistka. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Na sesji nie czuć stresu mimo iż ciągle błyska flesz. POLECAM !!! Sesja zdjęciowa z Weroniką to super prezent dla samej siebie.

  Agata Scheffner

  , Członek Zarządu / Dyrektor Operacyjny Empik School
 • Katarzyna Szustkowska-JarzębowskaZdjęcia, które udostępniamy muszą odzwierciedlać naszą osobowość, styl i charakter wykonywanej pracy, a jednocześnie być profesjonalne i wysokiej jakości! Po obejrzeniu portfolio Weroniki Łucjan-Grabowskiej wiedziałam, że mój wizerunek jest w dobrych rękach. Po 4 latach współpracy wiem, że nie tylko współpracuję z profesjonalistką, ale przede wszystkim z artystką, która słucha i obserwuje, potrafi zatrzymać chwilę i pokazać/wydobyć na zdjęciach nasze (często) ukryte atuty.

  Katarzyna Szustkowska-Jarzębowska

  , Prezes Stowarzyszenia Polka Potrafi
 • Łukasz i KlaraWspółpraca z Weroniką to sama przyjemność. Zdecydowaliśmy się na pierwszą rodzinną sesję zdjęciową i pełni obaw oddaliśmy w jej profesjonalne ręce. Sesja okazała się świetną zabawą, a jej efekty przeszły nasze oczekiwania. Po prostu cudo 🙂

  Agata, Łukasz i Klara

  ,
 • Sesja dla Szkoły Językowej Manhattan, na zdjęciu: Katarzyna JędrzejewskaSerdecznie dziękujemy pani Weronice i jej zespołowi za przemiłą współpracę i wykonanie pięknych portretów dla pracowników szkoły Manhattan, które stanowią teraz doskonałą wizytówkę naszej firmy. Współpraca z panią Weroniką to wielka przyjemność, jest fotografem z pasją, profesjonalistką w każdym calu. Dzięki swojemu talentowi i osobowości pani Weronika potrafi wytworzyć w studio fantastyczną, bezstresową atmosferę oraz nawiązać doskonały kontakt z osobą fotografowaną. Mogliśmy również liczyć na dodatkowe inspiracje oraz świeże pomysły co zaowocowało zdjęciami, które doskonale oddają klimat naszej szkoły i niezwykle wyróżniają nas na tle konkurencji. Pozostaje tylko zachwycać się genialnymi efektami – pięknymi, naturalnymi, nieprzeretuszowanymi, profesjonalnymi portretami.

  Katarzyna Jędrzejewska

  , właścicielka szkoły językowej Manhattan